Instytut Dziennikarstwa, Mediów i Komunikacji Społecznej

WIEDZA - KOMUNIKACJA - DZIAŁANIE

NOwa
Rewolucja
KOmunikacyjna

Wiedza
Komunikacja
Działanie

ZMIANA TERMINU: 20-21.10.2022 KRAKÓW

Szanowni Państwo

Planowane na październik 2021 konferencje organizowane przez Instytut Dziennikarstwa, Mediów i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego, przygotowywane są, podobnie jak w ubiegłym roku, w atmosferze dużej niepewności. Chcielibyśmy zobaczyć się z każdym z Państwa osobiście w Krakowie, jednakże nie jesteśmy dziś w stanie przewidzieć czy warunki epidemiczne na to pozwolą.

Z tego też względu podjęliśmy decyzję, że międzynarodowa konferencja CEECOM odbędzie się w trybie zdalnym. Rejestracja już trwa i wszystkich Państwa bardzo gorąco na nią zapraszamy - więcej informacji znajdziecie Państwo w zakładce CEECOM 2021.

Jeśli zaś chodzi o ogólnopolską konferencję z cyklu Wiedza - Komunikacja - Działanie, w porozumieniu z naszymi przyjaciółmi z Uniwersytetu Gdańskiego, którzy co dwa lata, także w październiku, organizują konferencję Media. Biznes. Kultura, podjęliśmy decyzję o przeniesieniu tegorocznej edycji naszej konferencji „Nowa rewolucja technologiczna” na rok kolejny. Tym samym konferencje w Krakowie i Gdańsku odbywać się będą naprzemiennie. W tym roku gorąco zapraszamy wszystkich przyjaciół i gości trzech edycji wydarzenia Wiedza - Komunikacja - Działanie do Gdańska. W 2022 roku spotkajmy się wszyscy w Krakowie.

Siłą naszego środowiska jest konsolidacja i współpraca - dlatego zależy nam, abyśmy nie musieli dokonywać wyboru, lecz mogli wspólnie uczestniczyć w tak ważnych wydarzeniach naukowych: w jednym roku nad morzem, w drugim - w pobliżu Tatr.

Z poważaniem i najserdeczniejszymi życzeniami,

  • Agnieszka Hess

  • Maria Nowina Konopka
  • Weronika Świerczynska-Głownia
Instytut Dziennikarstwa, Mediów i Komunikacji Społecznej