Regulamin konferencji

Polityka prywatności

Dane osobowe uczestników

Rejestracja na konferencję „Wiedza – Komunikacja Działanie” oznacza Państwa zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w zakresie: imię i nazwisko, adres zamieszkania/zameldowania, adres e-mail, numer telefonu w celu obsługi w/w konferencji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 oraz zgodnie z klauzulą informacyjną dołączoną do mojej zgody.

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (…) („Rozporządzenie Ogólne”) Uniwersytet Jagielloński informuje, że: Administratorem Państwa danych osobowych jest Uniwersytet Jagielloński, ul. Gołębia 24, 31-007 Kraków. W Uniwersytecie wyznaczony został Inspektor Ochrony Danych, ul. Gołębia 24, 31-007 Kraków, pokój nr 31. Kontakt z Inspektorem zapewniony jest przez e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pod numerem telefonu 12 663 12 25. Państwa dane przetwarzane będą w celu obsługi w/w konferencji na podstawie zgody podczas rejestracji na w/w konferencję. Podanie przez Państwa danych jest dobrowolne lecz jest niezbędne do obsługi w/w konferencji. Państwa dane przechowywane będą przez okres 5 lat Posiadacie Państwo prawo do: dostępu do treści swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie w przypadkach i na warunkach określonych w Rozporządzeniu Ogólnym. Konsekwencją wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych jest ich usunięcie. Wycofanie zgody można przesłać na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub stawiając się osobiście w Instytucie Dziennikarstwa, Mediów i Komunikacji Społecznej UJ, ul. Łojasiewicza 4, 30-348 Kraków. Macie Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych gdy uzna Państwo, że przetwarzanie Państwa danych osobowych odbywa się z naruszeniem przepisów Rozporządzenia Ogólnego.

Organizator zastrzega sobie prawo do publikacji wizerunków uczestników konferencji, pozyskanych w miejscach publicznych, objętych programem konferencji.